Rezultate 1 la 2 din 2

Subiect: Politia Rutiera pe timp de zi... pe unde o fi???

  1. #1
    Soldat Neinstruit
    Puncte: 63, Nivel: 1
    Progres nivel: 26%,  Puncte necesare pentru următorul nivel: 37
    Activitate globală: 0%
    Realizări:
    Înregistrat de 7 zile

    Data înscrierii
    05.08.2015
    Vârstă
    44
    Postări
    1
    Puncte
    63
    Nivel
    1
    Aprobare/Dezaprobare
    Primit: 0/0
    Oferit: 0/0
    Putere Rep
    0

    Politia Rutiera pe timp de zi... pe unde o fi???

    buna ziua
    cea mai mare curiozitate a mea este unde sunteti pana la lasarea serii cand incepeti megafiltrele vietii in care nici macar nu sunteti in stare sa va asigurati siguranta proprie prin marcarea zonei cu conuri, semnale luminoase si alte metode, si astfel evitarea unor situatii nefericite ca cea din acest We.
    insa in cursul zilei sunt clasicele 2-3 masini din piata Victoriei, coloanele oficiale si cam atat. in rest la birou si la masuratori de accidente.
    Sportul national in Bucuresti este trecutul pe ROSU plin. poate ceva nou pentru dumneavoastra insa scriu aceste randuri dupa ce la un semafor unde oprisem la culoarea rosie a trebuit sa intreb echipajul de politie oprit in stanga mea de ce nu pleaca sa-l sanctioneze pe soferul care trecuse pe rosu in fata lor...
    lipsa profesionalismului si prezentei in trafic v-a transformat in niste personaje luate la misto de majoritatea soferilor iar siguranta circulatiei in acest oras lasa mult de dorit.
    am crezut ca in urma accidentului de la piata romana soldat cu pierderi de vieti se vor schimba lucrurile si prezenta voastra pe sosele in cursul zilei se va simti, insa NIMIC.
    va multumiti cu marile actiuni de toata jena pe timpul noptii si cu masuratorile accidenteleor soldate cu complicitatea voastra as zice.
    imi doresc sa vad masinile voastre in trafic, sa vad girofaruri, sa vad soferi sanctionati pentru depasiri de coloane, pentru parcari aiurea, pentru toate chestiile din trafic pe care le vedeti zilnic si voi cand iesiti din birou spre casa.

    0 Nepermis! Nepermis!

  2. #2
    Maior
    Puncte: 7.345, Nivel: 59
    Progres nivel: 98%,  Puncte necesare pentru următorul nivel: 5
    Activitate globală: 0%
    Realizări:
    SocialVeteranCreated Blog entry5000 Puncte Experienţă
    Premii:
    Premiul Comunităţii
    Avatarul lui cipri83
    Data înscrierii
    05.11.2013
    Postări
    1.395
    Puncte
    7.345
    Nivel
    59
    Mesaje blog
    13
    Aprobare/Dezaprobare
    Primit: 365/17
    Oferit: 23/8
    Putere Rep
    12
    Domnule Victor Stanescu si eu imi doresc sa vad la fel de multi politisti ca dvs, insa in 2010 conducerea acestei tari a fost de alta parere si a hotarat sa dea afara din ei!Lipsa de personal si de dotare fac ca imaginea Politiei sa fie extrem de sifonata.Nu stiu daca ma credeti dar Politia Romana functioneaza in regim de avarie ca urmare a celor doua mari probleme amintite anterior!
    In ceea ce priveste siguranta politistilor , acest lucru intra in sarcina ministerului, sau dupa dvs acei politisti trebuiau oare sa cumpere din bani proprii acele conuri, semnale luminoase sau alte dotari?Va asigur ca din pacate exista multe situatii in tara unde politistii asigura din banii lor buna functionare a acestei institutii!
    Este usor sa dai in cei din primul rand, pe cand cei responsabili stau linistiti si nepasatori!
    O zi buna!

    0 Nepermis! Nepermis!

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan sunt 1 utilizatori care navighează în acest subiect. (0 membri și 1 vizitatori)

Subiecte similare

  1. Parcare Politia Rutiera
    De Laur în forumul RECLAMATII POLITISTI
    Răspunsuri: 5
    Ultimul post: 28.04.2015, 21:35
  2. Unde este politia rutiera?
    De politiarutiera2 în forumul RECLAMATII POLITISTI
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 17.10.2014, 00:29
  3. Abuz la politia rutiera Suceava
    De politiarutiera2 în forumul RECLAMATII POLITISTI
    Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 13.05.2013, 22:46
  4. Politia Rutiera din Onesti nu munceste
    De politiarutiera2 în forumul ACCIDENTE
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 07.09.2010, 17:03
  5. Vreau sa multumesc lu politia rutiera :)
    De politiarutiera2 în forumul ACCIDENTE
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 20.04.2010, 11:47

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •