Buna seara,

In jurul ore 17:35 traversam pe trecerile pentru pietoni din rondul care intersecteaza strada Lujerului cu Pasajul Lujerului (vedeti zona hasurata cu verde in poza)
Nume:  Untitled.png
Afișări: 126
Mărime:  221,5 KB
iar soferul unui Volkswagen negru cu numarul de inmatriculare AR10SUI a devenit foarte artagos pe motiv ca eu sunt neatent ca trec atunci cand el este grabit dupa care a inceput sa injure, a iesit si jumatate din masina ca se da jos si ca ma ia la bataie dupa care a si scuipat inspre mine.

Cam asta a fost tot incidentul, pentru ca ma grabeam si nu-mi sta nici in fire nu m-am coborat la mintea "gibonului" asa ca nu i-am dat satisfactie sa ma iau la harta cu el, dar nici corecta nu mi se pare atitudinea lui si ma gandesc ca asa procedeaza in general.

Prin urmare parerea mea este ca merita pus la punct de un agent de circulatie care sa-l invete sa se comporte macar civilizat daca nu sa si gandeasca inainte sa initieze astfel de actiuni.

Daca aveti nevoie de detalii pentru identificare pentru ca nu fabulez, era cu sotia care statea pe banca din mijloc a masinii (era un transporter de 9 locuri din cate am vazut), iar in fata cara un fel de carut de copil.

Multumesc,
Cristian