Rezultate 1 la 6 din 6

Subiect: permis 30zile-help

Vizualizare arbore

Postul anterior Postul anterior   Postul următor Postul următor
  1. #1
    Soldat Neinstruit
    Puncte: 116, Nivel: 2
    Progres nivel: 32%,  Puncte necesare pentru următorul nivel: 34
    Activitate globală: 0%
    Realizări:
    Înregistrat de 31 zile100 Puncte Experienţă

    Data înscrierii
    Apr 2013
    Postări
    3
    Puncte
    116
    Nivel
    2
    Aprobare/Dezaprobare
    Primit: 0/0
    Oferit: 0/0
    Putere Rep
    0

    permis 30zile-help

    a fugit permisul din portofel din cauza ~neacordare de prioritate la trecerea de pietoni~ 30zile permis suspendat , 300ron si 15 zile dovada.. fiind student am urmatoarea intrebare .. se poate ridica permisul fara sa platesc amenda, adica ma intreaba ceva acolo cand ma duc sa ridic permisul ?:(


    Astept raspuns, Va mulumesc !

    __________________________________________________ _______________________________
    am gasit ceva pe forum gen "14. Care este procedura de restituire a permisului de conducere?


    Pentru a reintra în posesia permisului de conducere, la expirarea termenului de reţinere, titularul acestuia trebuie să se prezinte la sediul Brigăzii de Poliţie Rutieră Bucureşti, din str. Logofat Udrişte, nr. 9-15 la Ghiseul Eliberări Permise de Conducere (situat în clădirea veche, intrarea C), având asupra sa buletinul sau cartea de identitate şi dovada înlocuitoare de reţinere a permisului de conducere." .. in cazul meu Ploiesti, din str. Vasile Lupu .. totusi as vrea sa fiu sigur sa nu ma trezesc atunci ca nu am platit in primele 48 de ore ca o sa trebuiasca sa platesc dublu !
    va multumesc

    0 Nepermis! Nepermis!
    Ultima modificare făcută de Bax Costin; 04-02-2013 la 01:03 PM.

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan sunt 1 utilizatori care navighează în acest subiect. (0 membri și 1 vizitatori)

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •