Buna ziua. numele meu este Mihaila Adrian nascut la data 18.01.1978 constanta,cnp ***.adresa str dunarii nr *** constanta.tel *** .am urmatoarea problema: in ziua de 16.11.2015 ora 11 am iesit din casa pe strada aurora mergand catre bld 1mai .aproape de intersectie a trecut pe langa mine mergang f incet o masina politie.eu mi-am continuat drumul catre gara constanta pe trotuarul 1 mai.in zona garii a aparut aceeasi masina de politie din care au coborat brusc 2 politisti spunandu-mi direct: ce credea-ti ca nu va gasim ,a-ti trecut la Far prin loc nepermis si a-ti fugit de noi printre blocuri.va rog sa va legitimati.dupa legitimare prin statie au plecat.Azi am primit prin posta proces verbal seria pctx nr 0046032 intocmit de vasilca daniel cu text:in calitate de pieton a traversat prin loc nepermis in mun.constanta fara sa se asigure si a fugit de echipaj de politie identificat la aproximativ 10 minute.refuza sa semneze.acest proces verbal este un abuz va rog face-ti ceva.e bataie de joc.cum e posibil sa platesc o amenda care nu are legatura cu mine.de ce nu au coborat cand au trecut incet pe langa mine.va multumesc