Buna ziua,

Mi-a fost suspendat dreptul de a circula pe 90 zile pe raza judetului Buzau datorita vitezei. Sunt eligbil pentru a da examenul de redobandire permis 13/15. Locuiesc in Bucuresti, dar permisul e eliberat de Neamt. Am decis, fiind mai aproape de domiciliu, sa dau examenul de redobandire la Buzau si tot atunci sa depun si cererea pentru micsorarea pedepsei (am predat deja dovada de circulatie la bucuresti).

Problema mea e ca nu am gasit nicaieri concret unde se da examenul de redobandire la Buzau.

Am dat mai multe telefoane si am primit doua variante:
Strada Chiristigii, nr. 8 - 10
Strada Transilvaniei, Liceul 5

Problema cu varianta Liceul 5 e ca pe google liceul 5 returneaza doua rezultate Liceul Tehnologic Costin Nenitescu la numarul 134 si mai exista si Grup scolar Costin Nenitescu care e in alta parte.

Examenul sustinandu-se la Martea intre 8:30 si 9:00.

Venind din alta localitate si avand trei destinatii posibile, iar examenul avand doar un interval de timp as vrea sa nu bat un drum de pomana.

Daca cineva a dat examenul la Buzau sau stie mai multe informatii va rog sa ma ajutati.

O sa revin dupa ce rezolv problema pentru a oferi detalii exacte si pentru altii in situatia mea.