SV 39 BBC CRIMINAL MONSTRU

Reclamatie Catre IPJ Suceava

Sunt o cetateanca din Radauti si as dori sa fac o reclamatie azi dimineata mergand la servici pe strada Bogdan Voda, traversand strada la trecerea de pietoni din spre Sintal spre Scoala Generala nr.3, Soferul cu autoturismul marca Volkswagen Golf de culuare gri metalizat cu numarul de inmatriculare SV 39 BBC venind din dreapta mea cu viteza, mia taiat calea, eu afalndu-ma la jumatatea trecerii de pietoni, evitandu-ma la milimetru. Efectiv am ramas inlemnita in acel moment.
Inainte de a travesa strada pe trecere, m-am asigurat dar din cauza ca acest Monstru avea viteza atat de mare nici nu a mai franat. Sia dat seama de abia cand a ajuns in dreptul meu, ce a facut , dar a fugit! Din cat am reusit sa vad era un individ mai gras in jur de 50-60 de ani cu par carunt/negru.

In acea seara surpriza ! discutand cu un vecin de cele intamplate am aflat ca el cunoaste acea masina si ca o vede des trecand prin zona cu mare viteza ca un tolomac! Si stie unde locuieste. Strada granicerilor Nr 13 -15 , pe coltul intersectiei cu strada Gheorge Tofan.
va atasez cateva poze cu masina acestui Monstru si locatia unde locuieste.
Asa Monstrii Criminali nu ar trebuii sa detina permis de conducere!

Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	locuinta masina monstru SV39BBC.png 
Afișări:	275 
Mărime:	3,13 MB 
ID:	1127Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	locatie monstru criminal SV 39 BBC.png 
Afișări:	282 
Mărime:	253,5 KB 
ID:	1128Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	SV39BBC CRIMINAL2.png 
Afișări:	295 
Mărime:	835,3 KB 
ID:	1129Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	SV39BBC CRIMINAL1.png 
Afișări:	280 
Mărime:	509,8 KB 
ID:	1130